Úvodní / Jak to funguje?
Vyberte si

Jak to funguje?

Jak začít?

Nejsme prodejci, jsme členy Klubu Global 3000 a jako členové jsme i nejlepší zákazníci. Používat tyto skvělé výrobky je samozřejmostí. Co doma pijete? Určitě si u nás najdete oblíbený nápoj s různými příchutěmi a hlavně velkým množstvím vitamínů a minerálů, které Vám mohou být jen prospěšné. V čem perete? Máme super prášek, který je navíc za body a je vhodný i pro dětské prádlo. Každý z nás by měl myslet na svá střeva a správné, bezproblémové trávení, na své zdraví a proto by měl používat BioAktiv a vlákninu. Máte problémy s klouby Vy nebo Vaši starší příbuzní či rodiče? Je tu ProKloub, ProKloub Maxi, Florien 3000 gel a Florinea Natural Ice Gel na klouby a mnoho dalšího. Také si pochutnáte na zdravých těstovinách.

Jak to funguje?

Takto si můžete měsíčně odebírat zdravé produkty, k tomu cukrovinky a to nejen pro sebe, ale i rodinu, známé a sbíráte body. Nabídnout je můžete klidně jen svým blízkým ..... není ani potřeba dále prodávat. Stačí naučit lidi kolem sebe výrobky používat a užívat si sladkého života s cukrovinkami. Když budete mít v síti hodně spokojených uživatelů, získáte tím významný příjem do rodinného rozpočtu.
Stačí si výrobky zamilovat a zůstat jim věrný!

Máte rádi sladké?

Objednáte si cukrovinky pro sebe a svoji rodinu. V katalogu si můžete vybrat z více než 80 různých druhů - od sladkých nebo kyselých želé, přes lízátka, dražé, lentilky, až po čokoládové obalované směsi kandovaného ovoce a oříšků. Cukrovinky jsou české, čerstvé a a za super diskontní ceny, za jaké je nikde jinde nekoupíte. Cukrovinky se dodávají v balení po 500, 750 nebo 1000 g za super ceny. Dodání k Vám je navíc rychlé a perfektně zabalené. Nad 1000 Kč je doprava ZDARMA.
Nakoupíte, pochutnáte si a navíc za nákupy získáte body a za ně pak peníze.

Chcete méně sladkého?
Můžete objednávat sušené ovoce, ovoce v čokoládě a oříšky v čokoládě, semínka, exkluzivní ořechy z celého světa, pečené čaje a další pochutiny. Také máme čaje, koření, kávu, oleje, čokoládu, bylinné sirupy, MIXIT a další chutné u zdravé produkty.

Máte dost známých a kamarádů? Pracujete ve velké firmě?

Pokud máte hodně kamarádů, spoluzaměstnanců nebo dětí v rodině, můžete jim nabídnout výrobky Globalu 3000 i cukrovinky. Čerstvými cukrovinkami za tyto super ceny je určitě potěšíte.
A začnou se Vám hrnout objednávky. Někteří pak mohou mít velké objednávky pro sebe a také pro jejich známé a Vy jim nabídnete spolupráci, ať si objednávají sami a zaregistrujete je. Vám se pak přičítají i jejich body a můžete si vydělat více, než jen ze svých objednávek. Vaši známí pak budou postupovat stejně jako Vy.

Máte okolo sebe spoustu dětí?

Děti mají sladkosti nejraději. V supermarketech i ostatních prodejnách koupíte bonbony za mnohem vyšší ceny, v malých sáčcích a většinou vůbec ne tak čerstvé. Takže dětem koupíte naše cukrovinky, ušetříte, získáte za ně body a ještě si vyděláte.
A navíc .... máte Den dětí, Mikuláše, děti jdou do školy, pořádají se různé dětské akce a soutěže a to jak ve školách, tak mimo ně a zde můžete využít prodej cukrovinek naplno.

Pro Vaše děti, vnoučata, ale i pro vás i všechny Vaše příbuzné a známé jsou tu naše partnerské obchody nejen s dalšími pochutinami, ale nakoupíte i oblečení, drogerii, knihy, věci pro děti i dárky, šperky.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK