Úvodní / Pozice číslo 4
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů Vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak začít podnikat v Klubu Global 3000 na 4. pozici?

4. POZICE je doporučena těm, kteří se rozhodli kariérně růst, postoupili z nižších pozic či mají z minulosti zkušenosti s prodejem nějakých produktů, chtějí zakoupit výhodně produkty se slevou a k tomu získat ještě meziprovize. Provize lze použít na nákup dalších produktů Global 3000 nebo si je kumulovat pro pozdější výběr na Dohodu o provedení práce.

1. Vyplníte registrační formulář - žádost o registraci na našich webových stránkách.

2. Zaplatíte registrační poplatek. Po zaplacení obdržíte poštou registrační startovací balíček.

3. Prostudujete si všechny informace, prohlédnete katalogy a můžete ihned objednávat cukrovinky a zboží ze všech partnerských obchodů.

4. Jakmile se Váš PIN objeví ve Virtuální kanceláři, můžete objednávat produkty Global 3000 a mít ihned i první výdělek - přímý zisk a odměnu z prodeje produktů Global 3000 a odměnu za body z prodeje cukrovinek.

5. Můžete registrovat ihned také další nové členy do své sítě a můžete získat meziprovize z Vašich nových členů. Pokud chcete rychleji postoupit, měli byste objednat i se svým týmem výrobky za 800 bodů.

Zřiďte si na FB prodejní skupinku, skupinku pro svůj tým. Pište o výrobcích. Pište o tom, jak naše MLM funguje. Shánějte zkušenosti s výrobky Globalu. Máme výrobky pro zdraví, ale i dalších 12 partnerských eshopů s různými druhy zboží. Informujte o nich osobně i na internetu. Sledujte na FB i naši skupinku i hlavní skupinu Global 3000, protože jen tady se dozvíte aktuální informace, novinky, zkušenosti s přípravky, termíny školení.

Získáváte kromě vlastní provize také meziprovize z lidí pod Vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 2 body. Pokud získáte 800 bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech Vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 5. POZICI. Tyto body můžete získávat libovolnou dobu.

Chci se zaregistrovat v ČR

Chci se zaregistrovat ve SR

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK