Úvodní / Proč se registrovat u nás?
Vyberte si

Proč se registrovat právě u nás?

Nejsme prodejci, ale členové Klubu Global 3000 a proto si všichni pomáháme a radíme si.
Jsme spotřebitelé, nakupujeme si všechny výrobky pro sebe, pro svoji potřebu, případně pro své příbuzné a známé. Jsme vlastně každý sponzorem těm ostatním a každý by proto měl nového člena učit a vést, dokud se nedostane na vyšší pozice.

U nás získáte pomoc a plnou podporu. S registrací rovnou získáte všechny potřebné informace, takže spoustu otázek máte ihned zodpovězeno. Další otázky Vám také rádi zodpovíme a problémy pomůžeme vyřešit.

Hlídáme za Vás novinky a důležité informace, které se řeší v naší facebookové skupině. Pokud v ní nejste, spoustu věcí se nedozvíte. Proto je dobré, abyste tuto skupinu na facebooku po registraci navštěvovali. Do této skupiny jste po registraci přidáváni, pokud máte svůj facebook.

Získáte například informace, jaké přípravky na co používat, co je vhodné lidem doporučit, informace o novinkách a mnoho dalšího. Dozvíte se, co je nového, můžete se zde na cokoliv zeptat.

Přidáváme do Vaší sítě další členy, takže Vám pomáháme, aby se Váš tým rozrůstal.

Registrace stojí 250 Kč. Proč se za registraci platí? Když chcete s námi začít spolupracovat, potřebujete do začátku informace pro sebe i pro ostatní. V registračním balíčku proto máte katalog Global 3000, katalog cukrovinek, ceník, tištěné informace a hlavně různé druhy nápojů na vyzkoušení.
Poštovné za odeslání balíčku platíte 45 Kč. Balíček posíláme doporučeně, aby se neztratil.

Na Slovensku Vás přímo zaregistrují lidé z naší sítě a pomohou Vám s objednávkami.

Registrační balíček do Klubu Global 3000
V registračním balíčku od nás dostanete kromě přihlášky s PINem, který je pro Vás velice důležitý, také katalogy, projekt Klubu Global 3000, ceník, všechny potřebné informace, pitíčka na vyzkoušení. Registraci posíláme doporučeně, aby se neztratila.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2013 - Portál o zdraví, , tel.: +420 608 848 090
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK